ایجوس توباکو کوندیش Black Note Cavendish Blend

999,000 تومان1,499,000 تومان

ناموجود

  • میزان VG/PG: 50/50 درصد
  • طعم : توباکو ویرجینیا
  • میزان نیکوتین : 3 MG
  • ویژگی : رتبه اول بهترین ایجوس در تمام دنیا | با کیفیت ترین ایجوس | تولید اورگانیک | قابل استفاده هم در دستگاه های ویپ و هم دستگاه های پاد سیستم
  • تولید کشور: ایالت متحده آمریکا
پاک کردن
شناسه : Black Note Cavendish Blend Eliquid دسته بندی ها: , ,

ایجوس بلک نوت توباکو کوندیش از برند بلک نوت BLACKNOTE

Black Note Series Content2

ایجوس بلک نوت کاوندیش طعم اش از نوعی توباکو است که در نتیجه فرآیندی خاص حاصل می شود و معمولاً از برگ توباکو ویرجینیا استفاده می شود. برگ های توباکو ویرجینیای تیره و رسیده که با بخار تصفیه شده و در بشکه بلوط طعم دار میشوند و در نهایت مزه ای به شدت خاص و طعمی غنی تولید می کنند.

Tobacco Flavor Taste: Aromatic & Naturally Sweet

تاریخچه ایجوس کاوندیش بلک نوت:

چندین داستان مختلف پیرامون منشأ کاوندیش است ، اما همه آنها شامل برگ توباکو و توتون است که در سال 1585 با کشتی “سر توماس کاوندیش” حمل می شد.در یک داستان آمده است که کاوندیش برای جلوگیری از خشک شدن و کپک زدن ، توتون و تنباکو شخصی خود را در اتاق تاریک نگهداری میکرد و در ادامه برگهای مرطوب را به هم غلتاند و رول کرد و آنها را محکم با بوم بادبان و ریسمان بست. با کمال تعجب، عطر و طعم بهتر شد. توباکو ها دود شیرین تر، نرم تر و رایحه ای معطر داشتند. روند استفاده از تخمیر مضاعف برای ایجاد توتون کاوندیش متولد شد.

داستان دیگر می گوید “کاوندیش” به طور تصادفی به وجود آمده.هنگامی چندین بشکه عظیم توتون ویرجینیا را هنگام حمل با کشتی مرطوب شدند، آن محموله بعد از هفته ها در هوای گرم تابستان وارد شد، برگ توتون سیاه شده بود. اما عطر کاملاً فریبنده ای داشت.اگرچه خسارت وارده توسط شرکت بیمه به وی جبران شد،اما لورد کاوندیش به دلیل عطر و بوی جذاب آن، توانست توتون سیاه را بفروشد. توتون به دلیل تخمیر بیش از حد، سیاه و بسیار معطر شده بود، که این اتفاق هنگامی که آب شروع به تجزیه قند طبیعی توتون کرد ،رخ داد. این فرآیند از آن زمان برای تولید تنباکو کاوندیش در انواع توتون و تنباکو تولید شده است.

رتبه ایجوس بلک نوت
ایجوس بلک نوت
ایجوس بلک نوت

میانگین امتیازات

5.00

01
( 1 نقد و بررسی )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 نقد برای این محصول

  1. 01

    توسط محمد باغی

    حتی تصور و خوندن تاریخچه و طعمش هم آدم رو گول میزنه به خریدش، منم دوستم داشت و یه بار برای منم ریخت و کشیدم، فقط میشه گفت بی شک خاص و بدون تکراره طعمش.

فهرست